Сторінка архієрея

Архиепископ Роменський і Буринський IосифСтраницаУкраинская Православная Церковь, Роменская епархия

Архиепископ Роменський і Буринський Iосиф (Олексій Олександрович Масленіков)

Статус:
Действующий
Дата рождения:
03.11.1978
Постриг совершен:
04.04.1997
.

Места служения

с 2013-09-25 по текущий день
Роменская епархия, правящий архиерей

Биография

Архієпископ Роменський і Буринський Іосиф (у миру Масленников Олексій Олександрович) народився 3 листопада 1978 р. у с. Слободзея Слободзейського району (Молдова).

З 1992 р. проживає в Україні.

Ніс послух паламаря, іподиякона в Сімферопольській єпархії.

22 березня 1996 р. був пострижений у рясофор з ім’ям Филип.

24 березня 1996 р. рукоположений на диякона Преосвященнішим Василієм, єпископом Запорізьким і Мелітопольським.

7 січня 1997 р. рукоположений на пресвітера.

4 квітня 1997 р. був пострижений у мантію з ім’ям Іосиф.

У 2000 р. нагороджений наперсним хрестом.

У 2001 р. зведений у сан ігумена.

У 2004 р. закінчив заочно Білгородську духовну семінарію.

У 2006 р. закінчив заочно Київську духовну академію.

З серпня 1997 р. по травень 2005 р. ніс послух настоятеля у храмах в ім’я великомученика Димитрія Солунського та в ім’я преподобного і благовірного князя Олега Брянського в с. Астраханка Мелітопольського району Запорізької області.

У липні 2005 р. призначений настоятелем Свято-Воскресенської церкви м. Вітебська (Білорусь).

У грудні 2006 р. призначений настоятелем Свято-Георгіївського храму м. Запоріжжя, де ніс послух понині.

19 червня 2008 р. зведений у сан архімандрита.

11 листопада 2008 р. на засіданні Священного Синоду УПЦ архімандриту Іосифу визначено бути єпископом Вольнянським, вікарієм Запорізької єпархії.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 14 квітня 2009 року призначений єпископом Запорізьким і Мелітопольським (Журнал №19).

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 23 грудня 2010 року призначений керуючим Конотопською єпархією з титулом "Конотопський і Глухівський).

20 липня 2012 року, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ (Журнал №64), єпископ Іосифа призначено вікарієм Конотопської єпархії з титулом "Ямпільський".

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 15 березня 2013 року (Журнал № 34) був звільнений з посади голови Синодального відділу у справах пастирської опіки козацтва та духовно-фізичного виховання молоді.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 25 вересня 2013 року (Журнал №70) призначений правлячим архієреєм новостворенної Роменської єпархії, з титулом "Роменський і Буринський".

17 серпня 2015 року возведений в сан архієпископа.